Відкриття літнього сезону в Болгарії

Відкриття літнього сезону в Болгарії

Як правило, відкриття сезону літнього відпочинку в Болгарії починається з травня місяця, коли перші туристи наповнюють центральні райони туристичних зон. Саме центральні, тому як, в цей період ціни настільки низькі на всьому узбережжі, що жити на початку сезону десь у дешевих готелях не має сенсу, - тоді це взагалі задарма!

Відкриття сезону по Болгарському календарем припадає на Георгієв День - велике національне свято. У ці дні, також на травневі свята, сюди приїжджає велика кількість українських і російських туристів. Традиційно Болгари ріжуть ягнят, готують м'ясо і рибу. Свято Георгієв День - День хоробрості і свято Болгарської армії - день Святого Георгія. Християнська легенда говорить до нас історію про воїна Георгія, який вбив змія (дракона) і захистив рідну землю. Обряд завершується приготуванням баранчика, випічкою хліба та походом до церкви. Про це та інші святах, обрядах і звичаях болгарського народу можна ознайомитися в розділі меню екскурсії.

Не забудьте болгарське правило: на початку сезону, вони особливо гостинні і привітні! Хоча їх привітність ніяк не можна порівняти з "дешевої китайської посмішкою" - саме це, на жаль, ми зустрічаємо, подорожуючи по деяких інших країнах, де зайшовши в магазин, бачимо родинні обійми незнайомого продавця при вході, а його погляд у спину готовий кинути нам ніж , якщо ми нічого не купили! Використовуйте традиції Болгар на свою користь - найнижчі ціни для нас тут в травні і цілорічне не фальшиві і не нав'язливе гостинність!


Так, ось, щось відволікся, але сподіваюся, відкриття сезону в Болгарії зацікавить туристів не тільки своїм незвичайним, як і сама країна - колоритом, але і цінами: як на житло, так і харчування.

Температура повітря та температура води в Болгарії.

Середня температура повітря і води на північних і південних курортах Болгарії не сильно відрізняється, тому я не став виділяти окремо по курортних зонах.

Температура повітря та температура води в Болгарії у травні.
температура повітря +20 / +25 середня на курортах
температура води +15 / +18 чорне море

 

Температура повітря та температура води в Болгарії у червні.
температура повітря +26 / +28 середня на курортах
температура води +19 / +22 чорне море

 

Температура повітря та температура води в Болгарії у липні.
температура повітря +26 / +30 середня на курортах
температура води +22 / +24 чорне море

 

Температура повітря та температура води в Болгарії у серпні.
температура повітря +29 / +30 середня на курортах
температура води +24 / +25 чорне море

 

Температура повітря та температура води в Болгарії у вересні.
температура повітря +22 / +24 середня на курортах
температура води +23 / +19 чорне море