Українські туристи змінюють Крим на Болгарію

Українські туристи змінюють Крим на Болгарію

Кримські пляжі невинно чисті. Постійні туристи, які щорічно відпочивали тут не бажають їхати на півострів, котрий відразу став чужим. Більшу частину бажаючих провести тут свою відпустку становили українці, але вони не хочуть псувати настрій постійними побоюваннями за своє благополуччя, так і моральна сторона питання теж багато значить. Крім цього оформлення необхідних документів на перетин кордону роблять узбережжя Криму зовсім непривабливим.

Якщо раніше українських туристів Кримські пляжі влаштовували як самий бюджетний варіант літнього відпочинку в своїй країні, не вимагаючий візи, близький свій власний. То тепер важко назвати навіть натягнуту причину, що може викликати бажання провести там відпустку.

За результатами досліджень найбільш відомої компанії Google за допомогою точного аналізу, проведеного інструментом Zeitgeist, що ретельно відстежує всі пошукові запити і аналізує їх популярність, Крим українські туристи змінили на Болгарію.

Дані ці точні, передає їх Цензор.net, посилаючись на НР-Україна. За повідомленням компанії "Google Україна", спираючись на аналіз, можна не сумніватися, що головне місце відпочинку для українців за ступенем популярності займе Болгарія. Саме відомості про Болгарію забивають в пошуковики українські громадяни, які тимчасово втратили свою головну здравницю.

Перевага Болгарії перед Кримом і так були очевидні, але відпочиваючих влаштовувало, що півострів був доступний без оформлення проїзних документів, був частиною своєї країни, отже був найбільш привабливий хоча б з цієї точки зору. Тепер немає жодної причини, з якої вибір з цих двох курортних зон припав би на сумнівну приналежну територію. Навіщо вибирати місце, в безпеці якого не впевнений, коли поруч є чудова країна, добиратися до якої дуже легко, а рівень комфорту там один з найвищих у Європі. І все це при доступності цін і зручності проїзду.