55-річчя Сонячного берега

55-річчя Сонячного берега

Сонячному Берегу, найбільшому і популярному курорту Болгарії, в цьому році виповнюється 55 років. Це солідна дата для кращого чорноморського курорту сучасності. За півстоліття курорт з невеликого затишного місця перетворився на європейський центр культури і відпочинку з унікальним пляжем, який з року в рік займає найвищу оцінку екологів. Пляж Сонячного берега практично щорічно удостоюється вищої нагороди - Блакитний прапор.

Найчистіша вода, доглянуте узбережжі, професійна рятувальна служба, пляжне обладнання та майданчики, все це гідно оцінюється міжнародним журі у багатьох екологічних та курортних конкурсах, в яких за ці 55 років пляж отримує тільки найвищі оцінки.

Тут дуже розвинена інфраструктура. На курорті є все, і п'ятизіркові готелі, і набираючі популярність апарт-готелі, і чудові ресторани, кафе, ігрові заклади, диско-клуби і багато іншого, що приманює сюди туристів знову і знову.

За ці роки Сонячний Берег розширився до повного з'єднання з містами Святий Влас і Бургас, розташувавшись у формі півмісяця на вісім кілометрів уздовж Чорного моря. Золоті піски, ласкаве море, помірно теплий клімат без виснажливої спеки і ураганних вітрів і добре ставлення болгарського народу до гостей країни, всі разом залишає незгладимий слід у душі туристів.

Розпочавши своє існування як курорт всього з 2500 місць у готелях, зараз Сонячний Берег це більше 200 готелів чотирьох і п'ятизіркових, чудові апарт-готелі, понад 15 тисяч прекрасних ресторанів і кафе, де дуже смачно готують. Басейни, пляж, спортивні майданчики, активний відпочинок на воді, екскурсії та багато інших розваг.

Ставший емблемою болгарського туризму курорт святкує свій ювілей скромно, але зі смаком. Грандіозний спектакль із запрошенням зірок буде проведено в Літньому театрі міста Бургаса в середу, 28 травня о 20 годині місцевого часу. В рамках спектаклю виступить балет Бургаської опери, відоме тріо «Тенори», популярна група «П'ять сезонів» і зоряний дует «Ритон». Зоряні виступи будуть перегукуватися між собою, як би прокладаючи міст із минулого в майбутнє від тих перших років до нинішнього часу з зупинкою в тих роках, коли Сонячний Берег зустрічав гостей з усієї Європи на знаменитий фестиваль "Золотий Орфей".

За тридцять хвилин до початку вистави прямо біля входу в літній театр почнеться концерт духового оркестру. Оркестр гратиме до самого початку концерту. Вхід на музичний спектакль безкоштовний, відвідати його зможуть всі бажаючі.

Під час концерту організатори, що представляють Сонячний Берег, вручатимуть спеціальні пам'ятні нагороди за внесок у розвиток курорту, його процвітання і незмінно високу якість у всі роки свого функціонування. Нагороди в урочистій обстановці вручить Златко Димитров, виконавчий директор.

Організатори святкового концерту обіцяють незабутнє шоу. Під час концерту буде тільки живе звучання, а духовий оркестр зіграє відомі мелодії популярних композиторів сучасності і улюблену багатьма класичну музику. Вечір стане прекрасним привітанням улюбленому курорту.