02:18
Відкриття літнього сезону в Болгарії!

    Шановні, друзі! Поспішаю повідомити Вас, про відкриття сезону в Болгарії! Як правило, його відкриття для літнього відпочинку починається з травня місяця, коли перші туристи наповнюють центральні райони туристичних зон. Саме центрВідпочинок в Болгарії, Курорти Болгарії, температура повітря, температура води, оренда в Болгарії, пасіонати в Болгарії, Готелі в Болгарії, Квартири в найм, зняти квартиру, ціна проживання в Болгаріїальні, тому як, в цей період ціни настільки низькі на всьому узбережжі, що жити на початку сезону десь у дешевих готелях не має сенсу, - тоді це взагалі задарма!

    Відкриття сезону по Болгарському календарем припадає на Георгієв День - велике національне свято. У ці дні, також на травневі свята, сюди приїжджає велика кількість українських і російських туристів. Традиційно Болгари ріжуть ягнят, готують м'ясо і рибу. Свято Георгієв День - День хоробрості і свято Болгарської армії - день Святого Георгія. Християнська легенда говорить до нас історію про воїна Георгія, який вбив змія (дракона) і захистив рідну землю. Обряд завершується приготуванням баранчика, випічкою хліба та походом до церкви. Про це та інші святах, обрядах і звичаях болгарського народу можна ознайомитися в розділі меню екскурсії.

Відпочинок в Болгарії, Курорти Болгарії, температура повітря, температура води, оренда в Болгарії, ціна проживання в Болгарії, Дешеві готелі Болгарії, апарт-готель у моря в Болгарії, квартири подобово    Не забудьте болгарське правило: на початку сезону, вони особливо гостинні і привітні! Хоча їх привітність ніяк не можна порівняти з "дешевої китайської посмішкою" - саме це, на жаль, ми зустрічаємо, подорожуючи по деяких інших країнах, де зайшовши в магазин, бачимо родинні обійми незнайомого продавця при вході, а його погляд у спину готовий кинути нам ніж , якщо ми нічого не купили! Використовуйте традиції Болгар на свою користь - найнижчі ціни для нас тут в травні і цілорічне не фальшиві і не нав'язливе гостинність!

    Так, ось, щось відволікся, але сподіваюся, відкриття сезону в Болгарії зацікавить туристів не тільки своїм незвичайним, як і сама країна - колоритом, але і цінами: як на житло, так і харчування.
Температура повітря та температура води в Болгарії.
    Середня температура повітря і води на північних і південних курортах Болгарії не сильно відрізняється, тому я не став виділяти окремо по курортних зонах.

Температура повітря та температура води в Болгарії у травні.
температура повітря +20 / +25 середня на курортах
температура води +15 / +18 чорне море

 

 

 

Температура повітря та температура води в Болгарії у червні.
температура повітря +26 / +28 середня на курортах
температура води +19 / +22 чорне море

 

 

Температура повітря та температура води в Болгарії у липні.
температура повітря +26 / +30 середня на курортах
температура води +22 / +24 чорне море

 

 

Температура повітря та температура води в Болгарії у серпні.
температура повітря +29 / +30 середня на курортах
температура води +24 / +25 чорне море

 

 

Температура повітря та температура води в Болгарії у вересні.
температура повітря +22 / +24 середня на курортах
температура води +23 / +19 чорне море

 

 

Милості просимо на відпочинок до Болгарії,
сезон 2013 відкрито!
Вие сте добре дошли да останат в България,
на 2013 сезон е открит!

 

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Категорія: Морські новини | Переглядів: 1621 | Додав: Admin | Теги: Дешеві готелі Болгарії, відпочинок в Болгарії, апарт-готель у моря Болгарія, Квартири в, ціна проживання в Болгарії, зняти квартиру, квартири подобово | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]