16:18
Зростання кількості українських туристів до Болгарії
    Болгарія чекає 40% зростання українських туристів. У 2013 році в Болгарії очікується, що кількість українських туристів збільшиться на 30-40%, заявив в Києві заст. міністра економіки і туризму Іво Маринов, який представляє країну на 19 Міжнародній туристичній виставці UITT 2013.

    На стенді Болгарії під девізом "Відкрий і поділися" представлені різноманітні можливості країни як цілорічної туристичної дистанції, повідомляє Міністерство економіки, енергетики і туризму.

    За даними міністерства, в 2012 році Болгарію відвідала 253500 українських туристів, що на 44% більше, ніж у 2011 році.

    Відмінно йдуть і попередні резервації українських туристів на це літо, зараз резервації збільшилися на 30%, в ​​порівнянні з 2012 роком, повідомив Маринов.

    У цьому році в Україні розпочнеться і однорічна рекламна кампанія Болгарія, яка буде акцентуватися на культурному, бальнео-, СПА і велнес туризмі. Передбачається і кілька тематичних турів для українських туроператорів і журналістів.


Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Морські новини | Переглядів: 1174 | Додав: Admin | Теги: Туризм в Болгарію, Болгарія, СПА в Болгарії, туроператор в Болгарію, велнес туризм, бальнео в Болгарії | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]