Жилье на время отпуска
Решили провести свой отпуск в Болгарии? Среди огромного количества предложений легко потеряться. Жилье на время отпуска - вопрос очень ответственный и подойти к его решению нужно? вооружившись определенными знаниями. Но что нужно знать? На что обратить внимание?
Одним из самых востребованных мест для летнего отдыха, по праву считается курортный комплекс Солнечный берег. Это объясняется умеренно-влажным климатом, заливом, открытым к востоку, где средняя температура воды летом около +25°C, а воздуха - +28°C и удобным расположением. Недалеко от Солнечного берега находятся такие города с развитой туристической инфраструктурой: Бургас расположен в 35 км, Варна - в 100 км, Балчик - отдален на 132 км, а чтобы попасть в Софию, придется преодолеть 420 км. Поэтому многие турфирмы, рекомендуя отдых с детьми в Болгарии обязательно, предложат Вам посетить именно эту часть курортной зоны.

... Читати далі »

Категорія: Морські новини | Переглядів: 8331 | Додав: Admin | Дата: 03.04.2014 | Коментарі (0)

З цирком, видовищами і щедрими феєрверками відбувалося відкриття літнього пляжного сезону 2013 на південному пляжі в Сонячному Березі Cacao Beach. Літо почали дуже перспективно, в урочистому відкритті брали участь Club Cacao Beach та South Beach Resort в нашому найбільшому курорті Сонячний берег, який є у списках з кращих пляжів в світі.

Пляж Cacao Beach сертефіцірован вищою нагородою - "Блакитний прапор". Тут два рази на місяць, щоб зробити проби води моря і пляжу дезінфікують його відповідно до встановленого графіка. Надан персонал для обслуговування пляжу: медичні бригади, рятувальники. Облаштований роздягальнями, парасольками, шезлонгами і новими атракционами для дітей. Бездротовий Інтернет безкоштовним доступом користуються всі гості.

Вперше відкриваються денні пляжні вечірки для любителів музики які є спокусою у червні за участю деяких з найбільш іменитих на сцені національної та світової музики в клубі - Sandy Rivera, Ян Найт, Sharam і багато інших.
... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Морські новини | Переглядів: 1270 | Додав: Admin | Дата: 08.06.2013 | Коментарі (1)

    Шановні, друзі! Поспішаю повідомити Вас, про відкриття сезону в Болгарії! Як правило, його відкриття для літнього відпочинку починається з травня місяця, коли перші туристи наповнюють центральні райони туристичних зон. Саме центрВідпочинок в Болгарії, Курорти Болгарії, температура повітря, температура води, оренда в Болгарії, пасіонати в Болгарії, Готелі в Болгарії, Квартири в найм, зняти квартиру, ціна проживання в Болгаріїальні, тому як, в цей період ціни настільки низькі на всьому узбережжі, що жити на початку сезону десь у дешевих готелях не має сенсу, - тоді це взагалі задарма!

    Відкриття сезону по Болгарському календарем припадає на Георгієв День - велике національне свято. У ці дні, також на травневі свята, сюди приїжджає велика кількість українських і російських туристів. Традиційно Болгари ріжуть ягнят, готуют ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Категорія: Морські новини | Переглядів: 1753 | Додав: Admin | Дата: 08.06.2013 | Коментарі (0)

    Болгарія чекає 40% зростання українських туристів. У 2013 році в Болгарії очікується, що кількість українських туристів збільшиться на 30-40%, заявив в Києві заст. міністра економіки і туризму Іво Маринов, який представляє країну на 19 Міжнародній туристичній виставці UITT 2013.

    На стенді Болгарії під девізом "Відкрий і поділися" представлені різноманітні можливості країни як цілорічної туристичної дистанції, повідомляє Міністерство економіки, енергетики і туризму.

    За даними міністерства, в 2012 році Болгарію відвідала 253500 українських туристів, що на 44% більше, ніж у 2011 році.

    Відмінно йдуть і попередні резервації українських туристів на це літо, зараз резервації збільшилися на 30%, в ​​порівнянні з 2012 роком, повідомив Маринов.

    У цьому році в Україні розпочнеться і однорічна рекламна кампані ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Морські новини | Переглядів: 1239 | Додав: Admin | Дата: 14.05.2013 | Коментарі (0)

« 1 2