Несебр
26.02.2014, 11:42
Несебр


Місто стоїть на скелястому півострові в 38 км на північ від Бургаса. Воно виникло як фракійське поселення (XII -VI ст. До н.е.), а під час грецької колонізації Чорного моря тут існував грецький поліс Мегара, що поклала початок колонії Месамбрія (бл. 510 р. до н.е.). Розвивається як важливе портове місто, а після I в. включено в межі римської імперії, під ім'ям Месемврія. У Середньовіччі Несебр був одним із значних центрів болгарської держави, з безліччю церков і монастирів, які досягли найбільшого розквіту при управлінні царя Івана Олександра. Збереглися виключно цікаві пам'ятки культури цього періоду.

Історікоархеологіческій і архітектурний заповідник «Стародавній Несебр» характерний своїми унікальними будинками і середньовічними несебрскімі церквами - Стара митрополія, Св. Іоанна Алітургітоса, Св. Іоанна Хрестителя, Св. Стефана, Христа Пантократора, Святих Архангелів Михаїла та Гавриїла та ін.

Категорія: Південне Болгарське Чорномор'я | Додав: Admin | Теги: Болгария город Несебр, Несебр, город Несебр, Несебр Болгария, Несебр море, Солнечный берег Несебр, Старый Несебр, отдых в Болгарии Несебр, отдых в Болгарии
Переглядів: 1416 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]