Балчик
11.06.2013, 23:58
Балчик
Балчик розташований в маленькій бухті на північному болгарському чорноморському узбережжі, недалеко від курорту Албена і в 47-и км на північний схід від Варни. Все місто побудовано амфітеатрально на березі невеликої затоки. В районі виявлені археологічні об'єкти глибокої давнини - 2500 років.У VI ст. до н.е. на цьому місці знаходилася грецька колонія Круні. Пізніше місто отримало ім'я Діонісополіе, на честь бога вина Діонісіоса, і в античності було другим за величиною на чорноморському узбережжі, після Одессос (нині Варна). У VIII-IX ст. місто стало частиною болгарської держави і отримало ім'я Карвуна («співпричетність, гостинність»).Після XVI в. стало важливим портовим містом з ім'ям Балчик. Після звільнення від турецького ярма місто на деякий час відійшло до Румунії та перетворилось на чудовий курорт. З 1940 р. знову включений в територію Болгарії.

Серед визначних пам'яток міста можна перерахувати: найдовшу набережну на болгарському чорноморському узбережжі; возрожденческий комплекс, історичний музей; Балчішскую художню галерею, церкви Св. Миколи (1866), Св. Богородиці (1873), елліністичний храм Кібели - єдиний у східній частині Балканського півострова, грязелікарню Балчішска-Тузла приблизно в 4-х км від міста та, Палац румунської королеви Марії, ботанічний сад та інше.
Категорія: Північне Болгарське Черноморье | Додав: Admin | Теги: порт Балчик, Курорти Болгарії, Балчик, екскурсії в Балчик, відпочинок біля моря, пам'ятки, Церква Св. Миколая, Церква Св. Богородиці, храм Кібели
Переглядів: 2347 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/155
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]