Понеділок, 18.12.2017, 12:02
Вітаю Вас Гість
RSS
Відпочинок в Болгарії
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум "Болгарія по Українськи" » Оренда квартир у моря без посередників: зняти квартиру або студію ціна найму. » Солнечный Берег 1-о комнатная квартира 46м² в аренду 200м до пляжа Cacao Beach » В Крым или в Болгарию? (Учитывая политическую ситуацию в Украине хотелось бы узнать)
В Крым или в Болгарию?
Куда безопасней ехать отдыхать?
1.Мы будем отдыхать в Крыму[ 0 ][0.00%]
2.Мы будем отдыхать в Болгарии[ 3 ][75.00%]
3.Мы будем отдыхать в Турции или Египте[ 1 ][25.00%]
Усього відповідей: 4
NicholasДата: Середа, 16.04.2014, 09:11 | Повідомлення # 1
Група: Видалені

До початку відпускного сезону не так багато залишилося. Ось напевно не тільки я, а й багато інших задаються питанням, куди їхати відпочивати в цьому році? Може хто висловить свою думку з цього приводу. Цікава була б думка експертів - не тільки простих громадян і читачів.

Повідомлення відредагував Nicholas - Середа, 16.04.2014, 10:50

AdminДата: Середа, 16.04.2014, 11:21 | Повідомлення # 2
Собственник
Група: Администраторы
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікава тема для обговорення. Цікаві будуть відгуки самих туристів як в плині сезону, так і в кінці сезону. Якщо Вас цікавить думка фахівців, у нас вже була стаття "Болгария - альтернатива бюджетного отдыха в Крыму" з цього приводу тут.

Автобус до Болгарії здам квартиру біля моря візова підтримка Viber и т.т.: 097 299 9931; +359877709074 e-mail: zabugornij@mail.ru

innaДата: Середа, 16.04.2014, 13:25 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Конечно Болгария! + 100! Кто был в Болгарии, то больше никогда не поедет в Крым! В Болгарии и дешевле, и люди не такие жлобы, и не такие наглые и злые как в Крыму! Я думаю, что разница ощущается не только по личному опыту и сравнению каждого, но даже по отзывам в интернете.

Форум "Болгарія по Українськи" » Оренда квартир у моря без посередників: зняти квартиру або студію ціна найму. » Солнечный Берег 1-о комнатная квартира 46м² в аренду 200м до пляжа Cacao Beach » В Крым или в Болгарию? (Учитывая политическую ситуацию в Украине хотелось бы узнать)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Автобус Україна-Болгарія | Трансфер Стамбул <-> Бургас-Варна | © 2017 | Оренда квартири біля моря | Автобус Болгарія-Україна