Візи до Болгарії | Визы в Болгарию
Питання пов'язані з оформленням візи до Болгарії | Вопросы связанные с оформлением визы в Болгарию
Оренда в Болгарії | Аренда в Болгарии
Питання та відповіді щодо оренди в Болгарії | Вопросы и ответы относительно аренды в Болгарии
Автобус в Болгарію | Автобус в Болгарию
Маршрут автобуса по Україні і Болгарії, зупинки, ціна проїзду, розклад | Маршрут автобуса по Украине и Болгарии, остановки, цена проезда, рассписание
Подарунковий сертифікат | Подарочный сертификат
Подарунок близьким - Подорож до Болгарії | Подарок близким - Путешествие в Болгарию
Попереднє бронювання | Предварительное бронирование
Попереднє бронювання апартотелю, знижки по оренді і проїзду в Болгарію | Предварительное бронирование апартотеля, скидки по аренде и проезду в Болгарию

Я забронировала билет из Варны в Хмельницкий на 05.06 и обратно 29.07 - 1 место.Что дальше? Как я узнаю,что билет у меня есть? Как его оплатить? Можно ли оплатить в левах по курсу? Где и во сколько происходит посадка в Варне? Я приеду в Варну из Софии,мне было бы удобнее произвести посадку на автовокзале в Варне. Или у Вас есть другое место посадки?Даете ли Вы Ваш телефон для связи?

Татьяна, добрый день!

Завтра приеду в Болгарию и наберу Вас на болгарский. Я видел Ваш заказ. Оплата возможна в лева.

Додав: Татьяна Владиславовна Розенблит

Большое спасибо,буду ждать Вашего звонка.Если сможете,позвоните мне или в первой половине дня до 14.00,или после 20.00.Завтра я работаю с 14.00 до 20.00 в магазине на кассе,и не всегда есть возможность ответить на звонок.
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Татьяна

Як здійснюється бронювання Оренди або Трансферу на нашому сайті. Умови виконання замовлення і форми оплати.

З квітня 2016 до сайту прив'язаний модуль оплати замовлень - підтвердження Вашої броні. Після оформлення замовлення Вам буде запропоновано оплатити Оренду квартири або Трансфер в розмірі 30% від вартості проживання або трансферу. Ми вкрай не хотіли вдаватися до умов авансових платежів і до останнього намагалися працювати з оплатами при посадці або заселенні. Але практика показала, що близько 50% попередніх записів клієнтів (броні) без авансу не підтверджуються клієнтом. То вони не прилітають, то зустріли їх друзі, то захворів і т.д .. А ми в свою чергу іншим бажаючим, які хотіли б записатися на потрібний період відмовляємо, бо розраховуємо на порядність клієнтів які раніше зробили бронь. У зв'язку з чим несемо збитки: втратили інших клієнтів для заселення і об'єкти залишаються не заселеними або втратили інших пасажирів і поїхали порожніми. Виходячи з вищевказаних причин вводиться попередня оплата замовлення в розмірі 30% аванс і інші 70% після заселення або при посадці в автобус. Тому, просимо ставиться з розумінням: 30% аванс і 70 при посадці або заселенні.

Після оформлення замовлення Ваша інформація буде опрацьовано модератором. Модератор змінить статус замовлення з Новий на Оплачується. Крім того, що при перегляді свого замовлення Ви можете візуально визначити чи змінений його статус - Вам прийде лист на вказану адресу електронної пошти, що статус замовлення змінений. Тільки після цього Ви зможете здійснити оплату авансу. Оплата авансу є гарантією броні замовних Вами послуг. Перед зміною статусу модератор перевіряє наявність вільних місць і вільних машин і якщо статус змінено з Новий на Оплачується - можете сміливо оплачувати свою бронь.

Зверніть увагу, після зміни статусу замовлення з Новий на Оплачується у Вас 24 години на оплату його броні. 24 години ми даємо на оплату броні. Після закінчення цього терміна ми не гарантуємо що бажана Вами в оренду квартира буде доступна. Просимо так-же зрозуміти, якщо Ви замовили об'єкт і не оплачуєте його тиждень, то можливо його заберуть інші. А ми залишаємося до моменту оплати в невідомості. Якщо з будь-яких причин Ви не встигаєте, але все-ж бажаєте скористатися нашими послугами - зв'яжіться з нами будь-яким із зручних для Вас способів!

Після оформлення замовлення Ви зможете зробити оплату авансу (бронь послуги) будь-яким з перерахованих способів:
Карта; Liqpay; Приват24; готівкові; Invoice; MasterPass; Оплатити за QR-коду.

Додав: Админ (Admin)